SPEKTAKL NA BANOVOM BRDU: Goleada kakva se ne pamti

Čukarički slavio pogotkom u šestom minutu sudijske nadoknade.

Čukarički - Radnički 1923

Fudbaleri Čukaričkog savladali su Radnički iz Kragujevca u sjajnom meču na Banovom brdu u 21. kolu Superlige Srbije.

"Brđani" su slavili rezultatom 3:2.

Golova na Banovom brdu nije bilo više od sat vremena, a onda se ušlo u furioznu završnicu.

Stefan Tomović je u 66. minutu doneo prednost Čukaričkom, ali je već u 72. Čarls Žofri Činedu poravnao rezultat.

Kragujevčani su preokrenuli u 81. minutu preko Luke Zorića, a u 90. je na 2:2 izjednačio Vladimir Lučić.

Kada se činilo da će plen biti podeljen na ravne časti, Marko Docić je u šestom minutu nadoknade dao gol za pobedu "brđana".

Čukarički je ovom pobedio preskočio TSC i nalazi se na trećem mestu na tabeli, dok je Radnički ostao osmi.