NIJE MOGAO DA SAKRIJE EMOCIJE: Ronaldo na FANTASTIČAN način proslavio veliki jubilej! (FOTO)

09.02.2023

20:27

Kristijano još jednom pokazao svoju klasu i fudbalsku veličinu.

Kristijano Ronaldo

Portugalski napadač Kristijano Ronaldo postigao je svoj jubilarni 500. gol u karijeri u šampionatima, a nedugo zatim još tri na meču Al Vehde i Al Nasra koji je njegov klub rešio u svoju korist rezultatom 4:0.

Portugalac je 500. pogodak postigao u 21. minutu i emotivno ga je proslavio, pogotovo kada je stigla potvrda iz VAR sobe da je sve bilo čisto. Podigao je pesnice visoko i "vrisnuo do neba."

Drugi pogodak postigao je desnom nogom, kada je sjajno utrčao u prostor i u 40. minutu povisio vođstvo Al Nasra u gostima.

Tu se nije zaustavio, već je desetak minuta kasnije zabeležio i tzv. "poker". Naime, Ronaldo je bio precizan u 53. minutu iz penala, dok je osam minuta kasnije postavio konačnih 4:0.