TITULA SVE BLIŽA: Barselona RAZBILA Sevilju i UMAKLA Realu!

05.02.2023

22:56

Katalonci iskoristili veliki kiks Real Madrida.

Fudbaleri Barselone

Fudbaleri Barselone savladali su na Kamp Nou Sevilju sa 3:0 u okviru 20. kola španske Primere.

Izabranici Ćavija sada imaju osam bodova više od drugoplasiranog Real Madrida, dok je ekipa iz Andaluzije na očajnom 16. mestu i preti joj velika borba za opstanak do kraja La lige.

Barselona je dominirala u prvom poluvremenu, ali nije uspela da postigne niti jedan gol. Ipak, u nastavku je sve došlo do svoje.

Pogotke su redom postizali Đordi Alba, Gavi i Rafinja, pa su Katalonci na kraju stigli do ubedljivog trijumfa.

Sevilja je odigrala toliko loš meč, te je uspela da uputi samo tri udarca, od čega su dva bila u samoj završnici utakmice.

Jedinu brigu za Ćavija može da predstavlja povreda Serđa Busketsa, koji je već u 8. minutu napustio teren i mesto ustupio Frenku Kesiju.