MILAN NE ZNA GDE BIJE: Martinez i Inter PRODUBILI krizu ROSONERA!

05.02.2023

22:41

Potpuna domacija domaćina i velika pobeda.

Lautaro Martinez

Fudbaleri Intera savladali su u jednom od najvećih derbija italijanskog fudbala Milan sa 1:0 u okviru 21. kola Serije A.

Neroazuri su se popeli na drugo mesto, dok su Rosoneri i peti put u nizu ostali bez trijumfa.

Inter je dominirao u prvom poluvremenu, imao je domaćin čak devet udaraca ka golu rivala, dok Milan nijednom nije uspeo da uputi šut ka golu koji čuva Andre Onana.

Izabranici Simonea Inzagija iskoristili su dobru igru da stignu do jedinog gola na meču, koji je u 34. minutu postigao Lautaro Martinez posle kornera Hakana Čalhanoglua.

U drugom poluvremenu skoro da ništa nismo videli, Inter je znalački sačuvao prednost, dok je Milan na kraju uspeo da sakupi četiri udarca.