DANCI PREJAKI ZA PARTIZAN: Prvi poraz crno-belih na pripremama u Beleku! (VIDEO)

27.01.2023

11:27

"Parni valjak" će priliku za popravni imati već ovog popodneva, kada ga čeka "generalka" protiv ruskog velikana.

Detalj sa meča Partizan - Horsens

Fudbaleri Partizana poraženi su od danskog Horsensa rezultatom 1:0 (0:0) na pripremama u Beleku.

Crno-beli će u petak popodne imati generalnu probu uoči nastavka sezone, a rival će im biti "bratski klub", moskovski CSKA.

Horsens je slavio golom Sigurdarsona, koji je u 53. minutu iskoristio nesmotrenost kapitena "parnog valjka" Uroševića, te je lako matirao golmana Stevanovića.

Partizan nije uspeo da iskoristi inicijativu koju je imao tokom prvih 45 minuta, a prilike su propuštali Lutovac i Danilo Pantić. Beograđani nisu uspeli da izjednače do kraja meča, pa su doživeli prvi neuspeh na pripremama u Turskoj.

Partizan će u prvom kolu prolećnog dela prvenstva u Superligi Srbije gostovati Napretku 5. februara na stadionu "Pod Bagdalom".