RONALDO PODBACIO: Al Nasr eliminisan iz Kupa! Al Itihad ide na megdan Stojkoviću i Pavkovu

26.01.2023

22:22

Portugalac ostao bez plasmana u finale najmasovnijeg klupskog takmičenja u zemlji.

Kristijano Ronaldo

Kristijano Ronaldo neće po lepom pamtiti početak karijere u Saudijskoj Arabiji, pošto je već u drugoj utakmici od dolaska u Aziju doživeo elimincaciju.

Naime, njegov Al Nasr je u polufinalu nacionalnog Kupa poražen od Al Itihada rezultatom 3:1.

Portugalac je na terenu proveo svih 90 minuta, ali nije uspeo da zabeleži nikakav učinak.

Meč je obeležio Romarinjo koji je upisao jedan gol i dve asistencije. Brazilac je prvo u 15. minutu načeo mrežu Al Nasra, a potom je u 43. asistirao Abderazaku Hamdalahu za 2:0.

Nadu Al Nasru je vratio Anderson Taliska u 67. minutu, ali je sve dileme oko pitanja pobednika otklonio Muhanad Šanketi u sudijskoj nadoknadi, na asistenciju Romarinja.

Al Itihad će se za pehar boriti sa Al Feihom za koju igraju Vladimir Stojković i Milan Pavkov, a sa klupe je predvodi Vuk Rašović.