SRBIJA OSVOJILA AMERIKU: Bravure Ilića i Simića, preokret Piksijevih "orlova" u Los Anđelesu! (VIDEO)

26.01.2023

09:03

Odlična partija i pobeda igrača iz Mozzart Superlige Srbije protiv Amerikanaca.

Fudbaleri Srbije slave gol u Los Anđelesu

Fudbaleri Srbije savladali su SAD u prijateljskom meču odigranom u Los Anđelesu rezultatom 2:1 (1:1), posle preokreta.

Selektor Dragan Stojković Piksi mogao je da računa na igrače iz domaćeg prvenstva, pojačane asovima iz MLS lige, a Amerikanci su poveli golom Vaskesa u 20. minutu susreta.

Srbija je postigla dva brza pogotka, najpre preko Luke Ilića u 43. minutu, a potom je precizan bio i Veljko Simić, na startu drugog poluvremena.

Naša selekcija se prikazala u odličnom svetlu, imajući u vidu da je odradila tek tri treninga, uz dug put "preko bare" i adaptaciju na vremensku zonu.

Podsetimo, reprezentacija Srbije kvalifikacije za Evropsko prvenstvo otvara 24. marta, kada će ugostiti selekciju Litvanije.