POSLE OSVAJANJA BOGINJE U KATARU: Savršen početak 2023. godine za Lionela Mesija! (VIDEO)

11.01.2023

23:23

Bez problema za važećeg prvaka Francuske.

Napadač PSŽ-a Lionel Mesi slavi gol Anžeu

Fudbaleri Pari Sen Žermena nadigrali su ekipu Anžea u 18. kolu Lige 1 rezultatom 2:0 (1:0), a meč je obeležio povratak na teren Argentinca Lionela Mesija.

On se okitio svetskom titulom sa "gaučosima" na Mundijalu u Kataru, a na "Parku prinčeva" postigao je drugi pogodak kojim su Parižani potvrdili novu "trojku" u šampionatu.

Domaćin je poveo preko Etikitea već u petom minutu susreta, da bi se za konačnih 2:0 postarao Mesi u 72. minutu na asistenciju Mukielea.

PSŽ je prvi sa 47 bodova, odnosno šest više u odnosu na Lens koji je odigrao nerešeno sa Strazburom 2:2.

Branilac titule sezonu nastavlja gostovanjem Renu 15. januara, dok će istog dana Anže ugostiti Klermon.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na Telegramu i Vajberu. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.