ŠOK ZA INTER: Milanski velikan u nadoknadi ostao bez pobede (VIDEO)

07.01.2023

22:47

Šampion Italije iz 2021. godine propustio priliku da se u potpunosti uključi u borbu za titulu.

Detalj sa meča Monca - Inter

Fudbaleri Intera nesrećno su ostali bez tri boda, pošto su u 17. kolu Serije A na gostovanju Monci remizirali 2:2.

"Neroazuri" su preko Matea Darmiana poveli u desetom minutu, ali je Patrik Kjura odmah nakon što je domaći tim krenuo sa centra poravnao rezultat.

Međutim, nisu gosti dugo čekali na novo vođstvo, pošto je Lautaro Martinez u 22. minutu zatresao mrežu Mikelea De Gregoria.

Činilo se da će rezultat iz prve četvrtine meča ostati na snazi do kraja, ali se sa tim nije složio Luka Kaldirola, koji je u trećem minutu sudijske nadoknade utakmice poslao loptu iza leđa Andrea Onane.

Ovim remijem Inter nije uspeo da potvrdi pobedu nad liderom Kalča Napolijem u prošlom kolu, pa je ostao na četvrtoj poziciji na tabeli.

Sa druge strane, Monci je bod bio dovoljan za skok na 15. mesto.