NIJE IM PRIJALA PAUZA ZA SP: Napoli doživeo prvi poraz u sezoni (VIDEO)

04.01.2023

22:43

Lider Serije A pao u Milanu.

Kviča Kvaratskelija i Nikolo Barela

Fudbaleri Napolija su u 16. kolu Kalča doživeli prvi poraz, pošto je od njih bolji bio Inter koji je na svom terenu slavio sa 1:0.

Jedini gol na meču postigao je Edin Džeko, koji je mrežu gostiju iz Napulja zatresao u 56. minutu utakmice.

Bez obzira na ovaj poraz na San Siru, Napoli je ostao na čelu tabele Serije A, ali su mu se približili svi najveći rivali u borbi za Skudeto, pošto su po tri boda osvojili i Milan i Juventus i Inter.

U istom terminu su snage odmerili Udineze i Empoli, a taj meč je završen bez pobednika, rezultatom 1:1.

Gosti su poveli preko Tomasa Baldanzija već u trećem minutu, ali je bod "zebrama" doneo Roberto Pereira pogotkom u 70.