ČUDO OD DETETA: Talentovani Srbin pogurao Liverpul do velike pobede! (VIDEO)

Kakvo veče.

Stefan Bajčetić slavi prvenac sa saigračima

Fudbaleri Liverpula savladali su u Birmingemu Aston Vilu sa u okviru 17. kola Premijer lige.

Biće ovo meč koji će večno pamtiti mladi fudbaler Stefan Bajčetić, koji će u budućnosti igrati za Srbiju ili Španiju.

On je postigao svoj prvi gol u dresu Liverpula i to samo dva minuta nakon što je ušao sa klupe.

Redsi su sjajno otvorili meč i poveli su već u 5. minutu pogotkom Mohameda Salaha, nakon asistencije Endija Robertsona.

Žoel Matip je u 20. minutu zatresao mrežu Aston Vile, ali je pogodak poništen zbog ofsajda. Ipak, spasa za domaćina nije bilo u 37. minutu. Robertson je izveo korner, Salah je odložio loptu do Virdžila van Dajka koji preciznim udarcem pogađa za 2:0.

Aston Vila je imala nekoliko dobrih prilika u prvom poluvremenu, ali nije postigla niti jedan gol. Na startu drugog dela Oli Votkins postiže gol, ali ga je VAR Poništio zbog nedozvoljene pozicije.

Dobra igra izabranika Unaija Emerija konačno im se isplatila u 59. minutu. Daglas Luiz je fantastično ubacio loptu sa desne strane, a Votkins je glavom savladao nemoćnog Alisona.

Darvin Nunjez se potom obrukao novim promašajem, a onda je u 79. minutu u igru ušao Stefan Bajčetić.

Dva minuta kasnije sjajno se snašao posle odbitka i postigao svoj prvi gol u Premijer ligi.

On ima samo 18 godina i još jednom je pokazao da je predn njim svetla budućnost.

Do kraja meča promene rezultata više nije bilo, pa su fudbaleri Jirgena Klopa stigli do velike i važne pobede na teškom gostovanju.