BOŽIĆNA POSLASTICA U PREMIJER LIGI: Četiri gola u Londonu, Kejn i Hojbjerg izvukli Totenhem iz ponora! (VIDEO)

26.12.2022

15:35

Buran meč, na kraju podela bodova.

Fudbaleri Brentforda i Totenhema remizirali su rezultatom 2:2 (1:0) u okviru 17. kola Premijer lige.

"Spursi" su uspeli da osvoje bod, iako su imali dva gola zaostatka, a za to su bili zaslužni Kejn i Hojbjerg.

Prethodno su za domaće pogađali Janelt u 15. i Toni u 54. minutu meča, a napadaču Brentforda je jedan pogodak poništen zbog ofsajd pozicije, nakon konsultacije sa VAR-om u finišu prvog poluvremena.

Božićno kolo šampionata Engleske nastavlja se susretima od 16 časova, a Totenhem je stigao do 30. boda i zauzima četvrto mesto na tabeli, dok je Brentford u sredini sa deset osvojenih poena manje.