KAKAV MAJSTOR: Stojković PONIZIO Albanca! (VIDEO)

15.12.2022

20:32

Maher bio, maher ostao.

Fudbaleri Al Feihe savladali su ekipu Al Halidža rezultatom 2:1, a velike zasluge za takav ishod meča imao je bivši golman i kapiten Partizana Vladimir Stojković.

On je krajem prvog poluvremena, pri vođstvu njegovog tima od 1:0, odbranio penal reprezentativcu Albanije Sokolu Čikalešiju.

Iako je u poznim igračkim godinama, Stojković je još jednom pokazao da je i dalje maher za odbranu jedanaesteraca.

Albanac je pokušao da ga prevari tako što je zastao pre šuta, ali to nije smetalo Stojkoviću da fantastično zaustavi udarac.

Na kraju pobeda Al Feihe od 2:1 i veoma važna tri boda za ekipu koju sa klupe predvodi bivši trener Partizana Vuk Rašović.

Za pobednički tim nastupio je i Milan Pavkov, koji je na terenu proveo dvadesetak minuta.