Superliga Srbije: Remi Spartaka i Mladosti u Subotici

24.10.2022

18:34

Fudbaleri Spartaka i lučanske Mladosti remizirali su rezultatom 1:1 (0:0) u pretposlednjem meču 16. kola Mozzartbet Superlige Srbije.

Sve vredno pomena u ovom meču odigranom na gradskom stadionu u Subotici viđeno je u poslednjih 15-ak minuta.

Tačnije, u 79. minutu je Nikola Jojić doveo goste u prednost i veoma blizu osvajanju sva tri boda.

Spartak je uspeo da se izvuče i spase poraza tako što je tri minuta pre kraja Vladimir Vitorović postigao gol za konačnih 1:1.

Spartak i Mladost ostali su na deobi 12. mesta na tabeli sa po 14 osvojenih bodova.