22.10.2022

19:33

Podela bodova na velelepnom stadionu.

Detalj sa 168. Večitog derbija

Fudbaleri TSC-a i Čukaričkog remizirali su 1:1 u Bačkoj Topoli u okviru 16. kola Mozzart Superlige Srbije.

Ovaj remi najviše odgovara Crvenoj zvezdi i Partizanu, koji će imati priliku da se odlepe od večerašnjih rivala.

Domaćin je poveo golom Petra Ratkova u 25. minutu meča. Sa rezultatom 1:0 otišlo se i na veliki odmor između dva poluvremena.

Odmah na startu drugog dela Uroš Drezgić postiže pogodak i donosi izjednačenje gostima sa Banovog Brda u 50. minutu.

Drezgiću je ovo bio drugi uzastopni pogodak u domaćem prvenstvu, pošto je u prošlom kolu pogodio i mrežu Partizana na stadionu u Humskoj 1.

Ovo je bio ujedno i poslednji gol na utakmici, iako su do kraja meča oba tima imala svoje prilike da promene rezultat.

TSC je trenutno trećeplasirani tim Superlige Srbije sa 33 osvojena boda, dok je Čukarički poziciju ispod večerašnjeg rivala sa tri boda i mečom manje.

U narednom kolu ekipa iz Bačke Topole gostuje Javoru, dok će Čukarički ugostiti hit jesenjeg dela polusezone, ekipu Novog Pazara.

Još sedam utakmica 16.kola Superlige Srbije odigraće se u nedelju i ponedeljak, a najzanimljivije biće u Nišu gde će Radnički, predvođen Nenadom Lalatovićem, dočekati Crvenu zvezdu.

Kada je u pitanju Partizan, on će u nedelju na svom stadionu igrati protiv Javora iz Ivanjice.