UBIO PAUKA: Radonjić postigao gol sezone (VIDEO)

18.10.2022

21:19

Evrogol reprezentativca Srbije.

Reprezentativac Srbije Nemanja Radonjić

Fudbaleri Torina plasirali su se u osminu finala Kupa Italije, pošto su u šesnaestini finala na svom terenu sa ubedljivih 4:0 pobedili Ćitadelu.

Ipak, posle meča niko ne priča o sjajnoj partiji "Bikova" koji su pregazili rivala, već je glavna tema evrogol reprezentativca Srbije Nemanje Radonjića.

Igrao se 21. minut utakmice, mreže su do tada mirovale, a goste je spektakularnim pogotkom, moguće i najlepšim u Italiji od starta sezone, načeo brzonogi as Torina.

U drugom poluvremenu su Ćitadelu samo dokrajčili Pjetro Pelegri, Per Šurs i David Zima.

Srpski reprezentativci Vanja Milinković-Savić, Saša Lukić i već pomenuti Radonjić su se našli u startnoj postavi Torina, a prva dvojica su odigrala i ceo meč, dok je strelac evrogola izašao posle nešto više od sat vremena.