REŠETA BEZ MILOSTI: Mitar se vratio iz povrede i odmah dao gol

15.10.2022

15:57

Raduju se ljubitelji fudbala u Srbiji.

Aleksandar Mitrović

Fudbaleri Fulama su u okviru 11. kola Premijer lige na svom terenu podelili bodove sa Bornmutom, pošto je meč završen rezultatom 2:2.

Ipak, ono što raduje sve ljubitelje fudbala u Srbiji je činjenica da se Aleksandar Mitrović oporavio od povrede i da je odigrao ceo meč, a pritom je opet zatresao mrežu.

Posle prvog poluvremena su gosti vodili 2:1, ali je "Mitrogol" u 52. minutu iz penala postavio konačan rezultat.

Prethodno su golove za Bornmut dali Dominik Solanke u drugom i Džeferson Lerma u 29. minutu, a između toga je Isa Diop u 22. zatresao mrežu "trešnjica".

U istom terminu su se sastali Vulverhempton i Notingem Forest, a "Vukovi" su slavili minimalnim rezultatom.

Jedini gol na meču je u 56. minutu sa bele tačke dao Ruben Neves, a bod "Šumarima" je mogao da donese Brenan Džonson da je u 79. minutu realizovao najstrožu kaznu.