SRBIJO PAZI SE! Kamerunac pokazao moć, dvaput matirao Vanju (VIDEO/FOTO)

01.10.2022

16:38

Napoli pobedio Torino 3:1 u osmom kolu Serije A, a najbolji pojedinac utakmice bio je vezista Andre Zambo Angisa.

Andre Zambo Angisa slavi gol

Fudbalska reprezentacija Srbije drugu utakmicu na Svetskom prvenstvu u Kataru igraće protiv Kameruna, a Vanja Milinković-Savić danas je osetio "moć" jednog od najboljih pojedinaca u sastavu "neukrotivih lavova".

Naime, Napoli je pobedio Torino 3:1 u osmom kolu Serije A na stadionu "Dijego Armando Maradona", a najbolji pojedinac meča bio je Andre Zambo Angisa.

Saša Lukić i Kviča Kvaratskelija

Kamerunski vezista postigao je dva gola za manje od 15 minuta, preciznije u šestom i 12. minutu, a Vanja Milinković-Savić bio je nemoćan u obe situacije.

U 37. minutu Srbin je ponovo morao da vadi loptru iz mreže, ovoga puta uz pomoć stative na 3:0 povećao je Kviča Kvaratskelija, novi ljubimac navijača kluba iz Napulja.

"Bikovi" su do počasnog slavlja i konačnog rezultata došli preko Antonija Sanabrije u 43. minutu.

Isključen je bio i trener gostiju Ivan Jurić, a Saša Lukić je požuteo u 73. minutu i igrao je celu utakmicu, dok je Nemanja Radonjić ušao u 69. minutu