24.09.2022

16:40

Sjajna utakmica u režiji "orlića"!

Orlići slave gol

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije savladala je selekciju Italije u prijateljskom meču sa 2:1.

Vodeći gol postigao je Stanković udarcem iz prekida u 39. minutu, ali je bukvalno pred sam odlazak na odmor Italija uspela da izjednači. Domaćin je preko Bolzana u drugom minutu nadoknade vremena ipak uspeo da "uzdrma" Srbiju, koja je bez obzira na to na pravi način startovala u drugom delu.

Brzo je prednost povraćena, najbolji strelac minulog Evropskog prvenstva, Milošević je uspeo da matira Borijela u 48. minutu i da, ispostaviće se, postavi konačan rezultat ove utakmice.