Alegri pred otkazom! Juve nastavio da tone, Ćiro i Sergej pregazili Kremoneze! (VIDEO)

18.09.2022

15:02

Fudbaleri Juventusa doživeli su novi neuspeh u okviru Serije A, porazom na gostovanju protiv Monce 1:0.

Ćiro Imobile

"Stara Dama" je nastavila sa lošim rezultatima na početku nove sezone, a tim Masimilijana Alegrija doživeo je neugodan poraz od autsajdera Monce minimalnim rezultatom.

Srpski napadač Dušan Vlahović odigrao je svih 90 minuta za torinski tim, dok je Filip Kostić igru napustio u 78. minutu.

Sa druge strane Lacio je na gostovanju demolirao ekipu Kremonezea sa 4:0. Dvostruki strelac za Rimljane bio je Ćiro Imobile, a u listu strelaca upisali su se još i Sergej Milinković Savić i Pedro.

U preostalim utakmicama Inter je poražen od Udinezea sa 3:1, dok je Fiorentina na svom terenu bila bolje od Verone sa 2:0.