04.09.2022

20:43

Neverovatan meč u Udinama.

Žoze Murinjo

Fudbaleri Udinezea deklasirali su romu na svom terenu sa 4:0 u okviru 5. kola Serije A.

Izabranici Žozea Murinja su pobedom imali priliku da se izdvoje na vrhu tabele, al su doživeli pravu katastrofu u prvi poraz u novoj sezoni.

Već u 5. minutu Udineze je poveo golom Destinija Udogija, koji će od narednog leta igrati u Totenhemu.

Do kraja prvog poluvremena golova nije bilo, pa je domaćin na veliki odmor otišao sa 1:0.

U nastavku totalna dominacija i tri gola Udinezea. Lazar Samardžić je povisio na 2:0, a potom su Pereira i Lovrić komplerirali blamažu Rome.

Udineze se ovim trijumfom izjednačio sa Vučicom po broju osvojenih bodova.