Partizan na turbo pogon! Rikardo het-trikom razbio Kolubaru, crno-beli ubacili u petu brzinu! (VIDEO)

04.09.2022

15:30

Fudbaleri Partizana savladali su Kolubaru u Lazarevcu sa 5:1 u 10. kolu Superlige Srbije.

Partizan je nakon 168. Večitog derbija, koji je odigrao odlično, konačno došao do samopouzdanja i do nogu potukao Kolubaru.

Blistao je Rikardo sa trin gola, a pogotke su još postigli Menig i Bibras Natho.

Meč je obeležio i Ljubomir Fejsa koji je odbio da uzme traku od Slobodana Uroševića po ulasku u igru.

Kolubara - Partizan

1:5

(Milojević 9 - Rikardo 2, 18, 38, Natho 31, Menig 52)

Kraj meča!

Drugo poluvreme:

88. minut: Kolubara pokazuje znake života, ali jalovom igrom ne mogu ni da priđu golu Partizana.

82. minut: Lep prodor Andradea, ali nije uspeo da učini nešto više u završnici akcije.

75. minut: Finiš meča u Lazarevcu.

73. minut: Fejsa je na terenu i odbio je da uzme traku od Uroševića.

70. minut: Bez promene rezultata, Partizan suvereno drži loptu u svojim nogama.

52. minut: Puče petarda - Menig za 5:1!

50. minut: Mirno more u nastavku meča...

Kraj prvog dela!

38. minut: Het-trik Rikarda! Živković je poslao centaršut, a Gomeš je glavom smestio loptu u mrežu za 4:1!

31. minur: Igra Partizan kako valja i postiže novi gol! Natho pogađa za 3:1!

30. minut: Dobar pokušaj Vujačića glavom, ali nema promene rezultata.

28. minut: Rikardo je izbio sam ped gol domaćina, ali je šutirao neprecizno daleko iznad prečke.

18. minut: Novi gol Rikarda, Partizan ponovo vodi sa 2:1!

14. minut: Partizan ima inicjativu, ali nema promene rezultata.

7. minut: Goool, goool! Milojević nakon kornera poravnava na 1:1!

5. minut: Nova šansa za Partizan, Urošević je nakon kornera glavom šutirao i pogodio stativu.

2. minut - GOOOOOL - Partizan vodi sa 1:0. Belić je pronašao Rikarda, koji je preciznim udarcem savladao Stanivukovića.

1. minut - Krenuo je meč u Lazarevcu.