KUD BAŠ SAD? Napadač sve dalje od "Marakane" - LOŠA VEST za Zvezdu u finišu prelaznog roka! (VIDEO)

31.08.2022

17:14

Konačno je dobio pravu priliku u Rusiji i oberučke ju je iskoristio.

Beogradski mediji su pre par dana preneli da je argentinski napadač Adolfo Gaič pred vratima "Marakane", ali bi Crvena zvezda lako mogla da ostane bez već viđenog pojačanja.

Naime, Gaič je u sredu zaigrao za CSKA od prvog minuta na startu grupne faze Kupa Rusije i odmah je zatresao mrežu rivala. "Armejci" su nadigrali Torpedo rezultatom 2:0 (1:0), a korpulentni špic je bio strelac drugog gola u 68. minutu susreta. Prethodno je prednost moskovskom gigantu doneo Ermenkov na startu duela, a sa dobrim partijama rastu šanse da Gaič i tokom jeseni ostane u ruskoj prestonici.

Podsetimo da je prvak Srbije prodao Ohija Omoidžuanfa Brondbiju, a trener crveno-belih Miloš Milojević na poziciji "devet" može da računa na Aleksandra Pešića i novajliju Kalifu Kulibalija.