NOVI PORAZ ČELSIJA: "Plavci" pali posle preokreta! (VIDEO)

30.08.2022

20:43

Neočekivan poraz za tim iz Londona.

Fudbaleri Čelsija

Fudbaleri Čelsija doživeli su drugi poraz ove sezone u Premijer ligi, pošto je bolji od njih na svom terenu bio Sautempton.

"Sveci" su u petom kolu engleskog prvenstva na "Sent Merizu" slavili posle preokreta sa 2:1.

Prvi gol na meču dao je Rahim Sterling u 23. minutu.

Ipak, pet minuta kasnije je rezultat poravnao Romeo Lavija, a u nadoknadi prvog poluvremena je preokret i trijumf domaćinu doneo Adam Armstrong.

Nešto kasnije su svoj meč završili Lids i Everton, koji su podelili bodove.

Oni su odigrali 1:1, a gosti iz Liverpula su vodili od 17. minuta golom Entonija gordona. Međutim, bod Lidsu je doneo Luis Sinistera pogotkom u desetom minutu drugog dela meča.