SIGURNE POBEDE DOMAĆINA: Vojvodina razbila Radnički, Napredak upisao prvi trijumf u sezoni! (VIDEO)

Autor: Tanjug

30.08.2022

19:01

Novosađani prekinuli seriju od tri remija.

Fudbaleri Vojvodine pobedili su u Novom Sadu niški Radnički rezultatom 3:0 u meču devetog kola Superlige Srbije.

Golove za Vojvodinu dali su Iv Baraje u 22, Veljko Simić u 51. i Nemanja Nikolić u 82. minutu.

Napredak je u Kruševcu savladao novosadsku Mladost GAT sa 1:0. Jedini pogodak na utakmici postigao je Marko Šarić u 21. minutu.

Nešto ranije je Novi Pazar pobedio Spartak golovima Miloša Mijića i Bojice Nikčevića.

U sredu će biti odigrana četiri meča devetog kola SLS. Od 16.30 sati će igrati Javor - Kolubara i Voždovac - Radnik, dok će se od 18.30 časova sastati TSC i kragujevački Radnički. U 20 sati na stadionu u Humskoj ulici biće odigran 168. "večiti derbi" između Partizana i Crvene zvezde.

Poslednji meč devetog kola SLS na programu je u četvrtak od 18 sati, a u Beogradu će igrati Čukarički i Mladost.

Prvo mesto na tabeli drže Crvena zvezda i Novi Pazar sa po 18 bodova, ali "crveno-beli" imaju tri meča manje. Vojvodina je treća sa 16 bodova iz osam utakmica.