PAO DVOSTRUKI ŠAMPION EVROPE: Kejn dao dva gola i promašio penal, Totenhem nastavio sa pobedama!

28.08.2022

17:39

Pevci nastavili sa dobrim partijama.

Hari Kejn i Rišarlison

Fudbaleri Totenhema savladali su Notingem Forest u gostima sa 2:0 u okviru 4. kola Premijer lige.

Sparsi ni posle četiri odigrane utakmice ne znaju za poraz i imaju deset osvojenih bodova, sa druge strane, dvostruki šampion Evrope ima četiri osvojena boda i nalazi se na sredini tabele.

Totenhem je poveo brzo i lako preko Harija Kejna u 5. minutu nakon asistencije Dejana Kuluševskog. U nastavku poluvremena Konteov tim pretio je iz kontra napada, dok su Šumari sve vreme napadali ga golu rivala.

Imao je domaćin nekoliko dobrih šansi, ali do gola nije mogao.

U nastavku je Totenhem podigao nivo igre, a do novog gola mogao je u 56. minutu. Kuk je igrao rukom, a Kejn dobio priliku sa bele tačke. Ipak, Henderson mu je zaustavio udarac, pa je ostalo 1:0.

Nastavila se borba dva tima, bilo je opasnih napada na obe strane, a onda je rezervista Rišarlison sjajno pronašao Kejna kome nije bilo teško da glavom sprovede loptu u mrežu za konačnih 2:0.