POLUVREME IZ SNOVA: Partizan jednom nogom u Ligi konferencija! (VIDEO)

18.08.2022

19:48

Vicešampion Srbije dugo nije igrao ovako dobro.

Fudbaleri Partizana slave gol

Fudbaleri Partizana i Hamruna u Beogradu igraju prvi meč plej-ofa za ulazak u Ligu konferencija, a sudeći po prvom poluvremenu, crno-beli su već jednom nogom u grupnoj fazi.

"Parni valjak" je poveo u 15. minutu meča, golom Rikarda Gomeša koga je prethodno sjajno proigrao Kvinsi Menig. Centarfor vicešampiona Srbije je prošao protivničkog golmana i rutinski je pogodio mrežu.

Prednost domaćina je deset minuta kasnije glavom posle kornera duplirao Slobodan Urošević, na asistenciju Igora Vujačića koji mu je glavom prosledio loptu nakon centaršuta.

Gosti su još jednom morali da vade loptu iz mreže u 33. minutu, kada ju je tamo spakovao Fuseni Dijabate, posle fantastične kontre.

Prema tome, posle prve četvrtine dvomeča, Partizan je veoma blizu drugog uzastopnog plasmana u Ligu konferencija.

Na kraju, crno-beli su slavili rezultatom 4:1, pa samo velikim čudom mogu da ostanu bez grupne faze.

Na našem portalu možete pratiti tekstualni prenos meča uživo, iz minuta u minut.