TRAGIČAR: Mitrović promašio PENAL za pobedu Fulama (VIDEO)

13.08.2022

16:01

Srbinu u 81. minutu udarac sa bele tačke odbranio Žoze Sa, golman Vulverhemptona, a posle 90 minuta, utakmica završena remijem bez golova - 0:0.

Aleksandar Mitrović tokom meča sa Liverpulom (2:2)

Reprezentativac Srbije Aleksandar Mitrović promašio je penal za Fulam protiv Vulverhempton na gostovanju u drugom kolu Premijer lige.

Iskusni napadač u 81. minutu šutirao je sa bele tačke u desni ugao Žozea Sa, ali je golman "vukova" pročitao Mitra i sačuvao mrežu.

Na kraju, Srbin je ispao tragičar pošto je meč završen remijem bez golova - 0:0.

Podsetimo, Aleksandar Mitrović zasenio je sve u prvom kolu Premijer lige pošto je dao dva gola u remiju sa Liverpulom od 2:2 u Londonu na domaćem terenu.