Torino na SRPSKI POGON pregazio Palermo: Po gol Lukića i Radonjića, Vanja sačuvao mrežu! (VIDEO)

06.08.2022

21:42

"Bikovi" prošli dalje u kupu, Srbi dominirali.

Vezista Torina Saša Lukić

Fudbaleri Torina nadigrali su Palermo rezultatom 3:0 (0:0), čime su obezbedili plasman u narednu fazu Kupa Italije, na krilima srpskog trija! Po gol za "bikove" postigli su Saša Lukić i Nemanja Radonjić, dok je srpski golman Vanja Milinković-Savić uspeo da sačuva svoju mrežu.

Bivši vezista Partizana "otvorio" je povratnika u drugoligaško društvo u 54. minutu, na asistenciju nekadašnjeg krilnog asa Crvene zvezde, da bi tandem "orlova" zamenio uloge 19 minuta kasnije. Tačku na "i" stavio je Pelegri, a "granata" će u sledećoj rundi najmasovnijeg takmičenja na Apeninima odmeriti snage sa Ćitadelom.

Ako se po jutru dan poznaje, Torino će ove sezone "živeti" od Srba, a takmičenje u Seriji A otvoriće 13. avgusta gostovanjem Monci.