DVA GOLA ZA TRI MINUTA: Radonjić srušio šampiona Turske (VIDEO)

23.07.2022

18:03

Torino pobedio Trabzon sa 3:0, Nemanja oba puta pogodio u prvom poluvremenu.

Došao je reprezentativac Srbije Nemanja Radonjić u Torino na pozajmicu iz Olimpik iz Marseja i na prijateljskoj utakmici protiv Trabzona, šampiona Turske (3:0) pokazao šta se može očekivati od njega.

Krilni napadač je bio najzaslužniji za trijumf pošto je postigao dva gola, i to u prvom poluvremeu za samo tri minuta.

Prvo se upisao u strelce kada se sa levog krila ubacio na peterac i pogodio posle centaršuta sa desne strane.

Naredni put kada se radovao bilo je posle greške štopera protivnika, a potom je izašao jedan na jedan sa golman i lako ga savladao.

Nemanja je na poluvremenu ustupio mesto Simoneu Verdiju, a tada je Vanja Milinković- Savić zamenio Etrita Beriša.

Novi kapiten Torina Saša Lukić na terenu je bio do 80. minutu i potom ga je zamenio Antonio Sanabrija.

Inače, treći pogodak bio je delo Dembe Seka u 55. minutu.