04.08.2022

19:37

Odigran duel na Malti.

Fudbaleri Partizana, ukoliko budu eliminisani od AEK-a iz Larnake, u plej-of fazi kvalifikacija za Ligu konferencija igraće protiv boljeg iz dvomeča između Hamruna i Levskog iz Sofije.

Posle prve utakmice, koja je odigrana na Malti, jasno je da je bugarski predstavnik daleko bliži prolasku u poslenju fazu kvalifikacija.

Levski je teškom mukom slavio sa 1:0, i tako stekao prednost pred revanš na svom stadionu.

Bugarski velikan je bio nešto bolji rival, ali nije blistao protiv Hamruna. Gosti su najveću priliku propustili u 11. minutu kada je Filip Kracev promašio penal.

Činilo se da će se utakmica završiti rezultatom 0:0 i da će nas čekati izuzetno zanimljiv revanš, ali se to na kraju nije dogodilo.

Kracev se iskupio za promašeni penal, te je pogotkom u 95. minutu doneo važnu pobedu svom timu.

Posle ovog meča na Malti jasno je da bi u potencijalnom duelu Partizan bio veliki favorit protiv oba kluba, ali se nadamo da će crno-beli u revanšu savladati AEK iz Larnake i tako izbeći susret sa Hamrunom ili Levskim.