Porazi dve Mladosti: Kolubara i Čukarički upisali važne pobede!

31.07.2022

20:55

Utakmicama u Novom Sadu i Lazarevcu kompletirano je četvrto kolo Superlige Srbije.

Fudbaleri Čukaričkog

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su rezultatom 2:0 ekipu Mladost GAT-a u Novom Sadu.

"Brđani" su u oba poluvremena postigli po gol, što im je bilo dovoljno za trijumf, a meč su obeležila i dva promašena penala (obe ekipe po jedan).

Pobedu timu iz Beograda doneo je Mohamed Badamosi koji je u 43. i 73. minutu tresao mrežu domaćina.

Fudbaleri Čukaričkog slave gol

U istom terminu je Kolubara u goleadi u Lazarevcu osvojila tri boda protiv Mladost iz Lučana, pošto je slavila sa 3:2.

Domaći tim je imao dva gola prednosti, pošto su Miloš Filipović u devetom i Nemanja Milojević u 35. minutu pogađali gol Mladosti.

Međutim, minut pre odlaska na odmor je prednost Lazarevčana prepolovio David Dunđerski, a Nikola Jojić je poravnao rezultat u 75. minutu.

Na kraju, sin bivšeg trenera Crvene zvezde Vladana Milojevića je drugim golom na utakmici doneo pobedu Kolubari, u 82. minutu.