19:55

Dobro se snašao u Bugarskoj.

Saša Ilić

Saša Ilić i njegov CSKA iz Sofije nastavili su sa sjajnim rezultatima.

Bugarski velikan je u okviru 4. kola tamošnjeg prvenstva na svom terenu ubedljivo savladao Beroe sa 5:1.

Posle novog trijumfa CSKA se nalazi na deobi prvog mesta sa Ludogorecom, a oba tima imaju po deset osvojenih bodova.

Domaćin je već posle 18 minuta vodio sa 2:0 golovima Maurisija i Dukensa Nazona, poznatijeg kao Princ iz Haitija.

A post shared by CSKA Sofia FC (@cskasofiafc)

U nastavku ekipa legendarnog kapitena Partizana stiže do 3:0, strelac je bio Brajan Moreno Alvarez, dok je u međuvremenu jedan gol i poništen nakon konsultacije VAR tehnolgije.

Utešni pogodak za gostujuću ekipu postigao je Abubakar Tungara sa bele tačke u 81. minutu.

Ipak, CSKA je do kraja meča dodatno uvećao prednost, a strelci su bili Ivan Turicov, takođe sa penala, i Maurisio, kome je to bio drugi pogodak na meču. Oba gola pala su duboko u nadoknadi vremena.

Nema šta, sjajna početak Saše Ilića na klupi CSKA!