DOMINACIJA REDSA: Liverpul nadigrao Siti i stigao do prvog trofeja u sezoni!

30.07.2022

17:58

Redsi slavili na King Paueru.

Fudbaleri Liverpula osvojili su prvi trofej u sezoni.

Izabranici Jirgena Klopa su u meču Komjuniti šilda savladali Mančester siti rezultatom 3:1 na stadionu Lestera.

Erling Haland je debitovao u zvaničnom meču za "Građani", ali se nije previše proslavio. Sa druge strane, Darvin Nunjez je dobio šansu u drugom poluvremenu i na kraju uspeo da postigne pogodak.

Liverpul je poveo u 21. minutu golom Trenta Aleksandera Arnolda, posle asistencije Mohameda Salaha.

Rezervista Sitija Hulijan Alvarez u 70. minutu postiže prvenac u dresu novog kluba i poravnava rezultat na 1:1.

Ipak, Salah u 83. minutu sa bele tačke donosi novu prednost Redsima, a Darvin Nunjez u samoj završnici postavlja konačnih 3:1.

Savršen početak sezone za Jirgena Klopa i njegove momke.