Veliki preokret! Crvena zvezda saznala protivnika u trećem kolu kvalifikacija za LIGU ŠAMPIONA!

26.07.2022

19:25

Fudbaleri Pjunika naredni su rival Crvenoj zvezdi u kvalifikacijama za Ligu šampiona.

Jermeni su "jurili" prednost u Didelanžu, posle neuspeha u prvom duelu na svom terenu (1:0).

U revanšu su slavili sa čak 4:1 i tako zakazali duel sa Crvenom zvezdom!

Dudelanž je poveo u 21. minutu preko Hasana i činilo se da je sve u rukama tima Karlosa Fangera. Ipak, gosti su uzvratili posle svega tri minuta, Žuninjo je poravnao rezultat.

U nastavku je Pjunik načinio totalni preokret, prvo Juričić u 54, a potom i Otubandžu 76. minutu su okrenuli ukupni rezultat u korist svog tima.  Juričić je drugim golom overio pobedu svoje ekipe u 85. minutu

Prvi duel se igra na stadionu Rajko Mitić 3. avgusta od 20 i 45, a revanš je devetog ovog meseca u Jermeniji.