18:20

Sve je jasno!

Aleksandar Lutovac, Rikardo Gomeš, Marko Živković

Fudbaleri Partizana igraće sa AEK-om iz Larnake u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Nakon 1:1 (ukupno 2:2, penali 4:3) stupilo se izvođenju penala, a Midtjiland je uspeo da u gostima ostvari trijumf i ode dalje u borbi za Ligu šampiona.

Olatunđi je doveo domaćina u prednost golom u devetom minutu, a na 1:1 izjednačio je Dalsgard tri minuta kasnije.

Do kraja duela, uključujući i u dodatnih 30 minuta nije bilo pogodaka, pa se stupilo izvođenju penala.

Odlučujući momenat dogodio se u petoj seriji kada je Augusto promašio penal i poslao Dance dalje.

Partizan će sa AEK-om odigrati prvi meč 4. avgusta u Larnaki.