Crveno-bela rapsodija na Marakani: Zvezda za pola sata uništila Nišlije (FOTO GALERIJA)

10.07.2022

19:57

Petostruki uzastopni šampion Srbije odbranu titule započeo ubedljivom pobedom od 4:0 nad Radničkim iz Niša.

Milan Pavkov, Aleksandar Dragović i Aleksandar Katai slave gol

Fudbaleri Crvene zvezde na ubedljiv način započeli su odbranu titule i pohod ka šestom uzastopnom slavlju u Mozzart Superligi Srbije pošto su pobedili niški Radnički sa 4:0.

Sve je bilo gotovo na Marakani posle 31 minuta u prvom poluvremenu, pošto su crveno-beli do tog trenutka dali tri gola "meraklijama".

Prvo se radovao Aleksandar Katai u trećem minutu iz penala, potom je prvenac upisao Kings Kangva u 25, a šest minuta kasnije pogodio je i Milan Pavkov.

Još jedan debitant došao je do prvenca pošto je Osman Bukari u 47. minutu postavio konačan rezultat.