Rišairo s dva evrogola doneo pobedu Zvezdi! Stanković isključen, a njegov vojnik povređen! (VIDEO)

24.06.2022

18:56

Šampion Srbije bez pobede na početku priprema u Sloveniji.

Aleksandar Katai protiv Brava

Fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su trijumf na startu priprema u Sloveniji pošto su srušili tamošnji Bravo posle preokreta rezultatom 2:1.

Crveno-beli su odlično započeli meč, pošto su u prvih pet minuta imali dve odlične prilike preko Ohija. Ipak, Norvežanin nije uspeo da zatrese mrežu. Ubrzo posle toga je Mirko Ivanić bio u situaciji 'jedan na jedan' sa golamanom Slovenaca, ali ni on nije promenio rezultat.

Igrao se 13. minut utakmice kada je Milan Rodić rukom izblokirao jedan šut protivnika, a sudija je svirao penal, koji je potom realizovao Martin Kramarič.

Do kraja poluvremena je povredu doživeo Slavoljub Srnić koga je zamenio Petar Stanić, a u pauzi je Dejan Stanković isključen zbog stalnih prigovora na suđenje.

Kings Kangva je na startu drugog dela uputio jedan projektil, ali je lopta prešla preko prečke.

Međutim, u 63. minutu je lopta ipak završila u mreži i tada je viđen najlepši potez meča, pošto je pravi evrogol postigao Rišairo Živković.

Narednu dobru priliku je imao Nenad Krstičić, ali je lansirao loptu preko gola.

Na kraju, pobedu crveno-belima doneo je Rišairo Živković pogotkom u sudijskoj nadoknadi!