Francuzi ispustili pobedu na "Poljudu": Kramarić doneo bod Hrvatima! (VIDEO)

06.06.2022

21:00

Bez pobednika u Splitu!

Duel Dinja (Francuska) i Modrića (Hrvatska)

Reprezentacije Hrvatske i Francuske remizirale su rezultatom 1:1 (0:0) u okviru 2. kola 1. grupe A divizije Lige nacija.

Veliki bod Vatrenima doneo je Andrej Kramarić golom u 83. minutu utakmice, a prethodno je prednost Trikolorima omogućio Rabio, pogotkom u 52. minutu susreta.

Obe selekcije su utakmicu odigrale u kombinovanim sastavima, Francuzi su startovali bez Kilijana Mbapea i Karima Benzeme, dok se u ekipu Hrvatske vratio evropski prvak Luka Modrić.

Dve ekipe sada imaju po bod nakon dva kola i kako god da se završi duel Danske i Austrije ostaće u donjem delu ove grupe.

Treća runda grupne faze igra se 10. juna kada Hrvati gostuju Dancima, a "Galski petlovi" Austrijancima.