ORLOVI, PAZITE SE: Brazil PETARDIRAO ozbiljnu reprezentaciju!

02.06.2022

16:26

Rival Srbije na Svetskom prvenstvu se ozbiljno sprema za Mundijal.

Nejmar i Rišarlison slave gol

Fudbalska reprezentacija Brazila počela je da se pripema za Svetsko prvenstvo koje se igra u novembru i decembru ove godine.

Brazilci su u prijateljskoj utakmici gostovali Južnoj Koreji u Seulu, gde su ostvarili ubedljiv trijumf od 5:1.

Reprezentativci Brazila

Karioke su povele u sedmom minutu preko Rišarlisona, a u 31. je Hvang Ui-Jo poravnao rezultat.

Nejmar je realizovao dva penala u 42. i 57. minutu, a na 4:1 je povisio Filipe Kutinjo deset minuta pre kraja.

Konačan rezultat je postavio Gabrijel Žesus u sudijskoj nadoknadi utakmice.

Podsetimo, Brazil će na Mundijalu igrati u grupi G sa Srbijom, Švajcarskom i Kamerunom.