GOREĆE KRAJ JOŠANICE: Novopazarci LAKO sa IMT-om u gostima, odrađeno POLA POSLA!

25.05.2022

19:50

"Plavi" pobedili 3:1 beogradski klub na stadionu Čukaričkog u prvoj utakmici baraža za opstanak u Superligi Srbije.

Slavlje fudbalera Novog Pazara

Posle Radničkog iz Kragujevca, još jedan superligaš odigrao je odličnu utakmicu u prvom meču baraža za ostanak u Superligi Srbije.

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su IMT u gostima na stadionu Čukaričkog sa 3:1.

Gosti su poveli golom Bojana Čečarića u šestom minutu, a rezultat je u 39. minutu poravnao Vladimir Lučić, pozajmljeni igrač Crvene zvezde.

Ipak, na poluvreme se nije otišlo remijem pošto je Slobodan Rubežić pogodio u 45. minutu.

Slavlje fudbalera IMT-a

Konačan rezultat postavio je Bojica Nikčević u 70. minutu.

Zanimljivo da je glavni sudija susreta bio najbolji srpski arbitar Srđan Jovanović.