GOTOVO JE: Crvena zvezda je ŠAMPION - Milan Borjan stavio tačku na sezonu POGOTKOM sa bele tačke!

22.05.2022

18:12

Super liga Srbije za sezonu 2021/22 je okončana.

Susret na Marakani je završen.

90+1. min: GOOOOOL: Milan Borjan postiže pogodak iz jedanaesterca. Stavljena je tačka na sezonu 2021/22.

90. min: Lasickas napušta igru, a na terenu je u ekipi Voždovca Ćorković. Žuti karton za Dragovića zbog odugavlačenja igre.

84. min: Nove uzmene u Crvenoj zvezdi. Izlaze Ben i Sanogo, a u igru ulaze Pavkov i Krstičić.

81. min: Crvena zvezda znalački čuva prednost.

70. min: Oficijelni spiker je saopštio da je na stadionu "Rajko Mitić" prisutna 41.000 gledalaca

67. min: GOOOOOL: Voždovac smanjuje prednost na Marakani. Strelac je Milojević koji je iskoristio gužvu u kaznenom prostoru Crvene zvezde.

Voždovac smanjuje prednost Crvene zvezde

66. min: GOOOOOL: Nakon centaršuta Meniga, Jamkamaa trese sopstvenu mrežu. Partizan je duplirao prednost.

60. min: Izmena u ekipi Crvene zvezde. Iz igre izlazi Ohi, a na terenu se pojavljuje Radovan Pankov.

59. min: Nova prilika za Crvfenu zvezdu. Nije Ben imao sreće.

58. min: Udarac Bena iz slobodnog udarca sa 20 metara, ali Krunić dobro interveniše. U nastavku akcije pokušao je Gajić razantnim udarcem iskosa sa desne strane, ali je prečka sprečila novi pogodak.

54. min: Mogao je i Partizan do pogotka, ali Jović nije uspeo da stigne do lopte. Tražili su crno-beli novi jedanaesterac, ali od toga nije bilo ništa.

54. min: GOOOOOL: Mirko Ivanić duplira prednost Crvene zvezde. Na asistenciju Bena mreža "Zmajeva" se trese.

Slavlje igrača Crvene zvezde nakon pogotka Mirka Ivanića

Započelo je drugo poluvreme i u Humskoj.

49. min: Sjajna prilika da Voždovac izjednači. Bio je Ćirković oči u oči sa golmanom Crvene zvezde, ali je Borjan sjajno intervenisao.

47. min: Prva prilika za crveno-bele u drugom pereiodu igre. Pokušao je Ohi udarcem sa šesnaest metara, ali ni ovoga puta nije bio precizan.

Slavlje na Zvezdinom severu

- Prvo poluvreme:

Konačno kraj prvog poluvremena i u Humskoj. Ovaj period igre je trajao punih 57. minuta.

Nemile scene u Humskoj.

45+5: Radnički će u nastavku meča igrati sa igračem manje. Arsić je dobio crveni karton.

45+3: GOOOOL: Partizan vodi. Strelac je Rikardo nakon udarca sa "bele tačke".

Na Marakani je poluvreme.

45. min: Još jednom su crveno-beli pretili nakon kornera. Pokušao je El Fardu Ben, ali gola nema.

44. min: Pokušao je i Sanogo udarcem sa distance, ali promene rezultata nema. Ostaje 1:0.

40. min: GOOOOOL: Konačno je "otključana brava gola Voždovca. Strelac je Aleksandar Katai. Najbolji fudbaler Zvezde je glavom zatresao mrežu nakon centaršuta Kange.

34. min: Kakva šansa za Crvenu zvezdu. Kreirao je Katai, ostavio loptu "na tacni" Ohiju, ali je Zvezdin napadač katastrofalno reagovao.

33. min: Stefan Purtić dobija žuti karton zbog povlačenja.

31. min: Tražio je Aleksandar Stanojević jedanaesterac nakon starta nad Rikardom. VAR je odlučio - nema penala.

31. min: U sjajnoj prilici se našao KAtai na dodavanje Ohija, ali je Milović intervenisao u poslednjem trenutku.

27. min: Prete "Zmajevi" još jedan udarac sa distance. ali je Borjan siguran.

25. min: Opasan napad Voždovca. Mijailović je centrirao po zemlji, ali je Dragović loptu izbacio u korner. Nakon kornera Purtić šutira visoko preko gola.

24. min: Žuti karton dobija trener Nišlija. Radoslav Batak je protestvovao jer sudija nije sankcionisao oštar start Miljkovića.

22. min: Neoprezno je igrač Radničkog Mitrović startovao u duelu sa Jevtovićem za šta je opravdano zaradio žuti karton.

22. min: Još jedan pokušaj Ohija glavom, ali je udarac bio preslab.

21. min: Pokušali su fudbaleri Voždovca da organizuju kontranapad, ali je Eraković odlično intrervenisao.

19. min: Oprobao je udarac Ivanić sa ivice šesnaesterca, ali promene rezultata nema.

15. min: Pokušao je glavom Ivanić nakon centaršuta Gajića, ali Krunić bez problema hvata loptu.

14. min: Nova prilika za crno-bele. U dobroj prilici je bio Rikardo, ali je dobro intervenisao Jamkam.

13. min: Veliku priliku za Partizan imao je Menig. Rikardo je poslao loptu sa levog boka za Meniga koji je loše zahvatio i gađao pored gola.

13. min: Krenuo je i Voždovac u napad, ali Ćirković ne uspeva da stigne do lopte koja završava u gol-autu.

11. min: Velika prilika za Ohija, ali je norveški napadač nije bio precizan.

10. min: Umalo šok u Humskoj. Imale su Nišlije dva vezana kornera i priliku da ugroze Stevanovića, ali je golman Partizana bio na visini zadatka.

8. min: Centrirao je Ivanić sa pozicije levog krila, ali u šesnaestercu nije bilo nikoga kako bi iskoristio upotrebljivu loptu.

2. min: Partizan je krenuo ofanzivno i iz prvog napada izborili korner. Udarac iz ugla međutim nije doneo ozbiljnu pretnju za Drobnjaka.

2. min: Prva poluprilika na našem najvećem stadionu, ali pokušaj Aleksandra Kataija nije bio ni šut, ni centaršut.