ZALUDEO AUSTRALIJU: Majstorska partija Prijovića za FINALE! (VIDEO)

11:22

Bivši reprezentativac Srbije najzaslužniji za veliki uspeh njegovog kluba u australijskoj A ligi.

ZALUDEO AUSTRALIJU:  Majstorska partija Prijovića za FINALE! (VIDEO)

Aleksandar Prijović

Heroj Aleksandar Prijović! Bivši reprezentativac Srbije bio je najzaslužniji za plasman Vestern junajteda u finale australijske A lige.

Naime, "zapadnjaci" su prvi meč kao domaćini izgubili od Melburn Viktorija sa 1:0, ali su u revanšu kao gosti slavili sa ubedljivih 4:1.

Momak rođen u Sent Galenu postigao je dva gola i upisao asistenciju.

Prvi gol bio je glavom u 18. minutu za 1:0, a drugi u 49. za 2:1, a podelio je ključan pas za 3:1 u 78. minutu.

Protivnik Vestern junajtedu u bici za titulu biće bolji iz duela Melburn sitija i Adelejda (sutra, 06.05), a prvi susret završen je remijem bez golova - 0:0.