DOMINACIJA Dejana Joveljića! (VIDEO)

12.05.2022

08:06

Nosio tim do pobede.

Bivši napadač Crvene zvezde Dejan Joveljić imao je veče iz snova protekle noći u duelu protiv Kalifornija junajteda u okviru Kupa SAD.

Los Anđeles Galaksi je američkog trećeligaša savladao tek posle preokreta rezultatom 3:2, a Srbin je postigao dva pogotka.

Domaćin je do šokantnog vođstva stigao već u 19. minutu preko Kadonoa. Ipak, tik pred odlazak na odmor Joveljić stiže do svog prvog gola.

Iznudio je jedanaesterac, a potom ga je pretvorio u gol u 45. minutu za 1:1.

U 80. minutu Galaksi stiže do preokreta golom Lambea, da bi tri minuta kasnije Joveljić još jednom uspešno izveo penal za velikih 3:1.

Kalifornija je do kraja meča uspela samo da ublaži poraz preko Garsije-Lopeza.