KIŠA GOLOVA U SURDULICI: Kao da igraju u ENGLESKOJ!

28.04.2022

16:39

Neizvesno u plej-autu.

Tribina FK Radnika

Goleada u plej-aut fazi Linglong Superlige Srbije! FK Radnik i FK Metalac su u međusobnom susretu videči šest golova, po tri za obe strane.

Najzanimljiviji momenat bio je gol Damjana Krajišnika za ekipu Metalca, u 27. minutu, i izjednačenje, tokom prvog poluvremena. Prethodno je Nemanja Subotić postigao gol za domaćine već u drugom minutu.

Stojić je postigao gol za Metalac u 57. minutu, ali je Subotić izjednačio u 63. minutu.

Miloš Spasić je postigao za 3:2 u 66. minutu, a konačnih 3:3 postavio je Nikola Grbović u 78. minutu.

Ovim rezultatom (3:3) Radnik je na trećem mestu u plej-autu, sa 39 bodova, dok je Metalac na dnu, osmi, sa 29 bodova.