DELIJE SLAVE, GROBARI PLAČU: Posle OVOGA, TITULA se značajno približila Marakani!

11.04.2022

18:32

Crveno-belima olakšan posao u nastavku sezone.

Delije

Poslednje tri utakmice regularnog dela Superlige Srbije odigrane su u u ponedeljak uveče, pa su sada poznati svi učesnici plej-ofa, odnosno plej-auta.

Radnik iz Surdulice je na svom terenu pobedio Novi Pazar sa 2:0, ali će bez obzira na taj trijumf igrati u plej-autu.

Surduličani su regularni deo sezone završili na desetom mestu, pa na Marakani mogu da odahnu, pošto se Crvena zvezda neće susresti više sa ekipom koja joj je ove sezone već otkinula pet bodova.

Fudbaleri Radnika slave gol na "Marakani"

Pobedu Radniku protiv Novog Pazara doneli su Siniša Babić i Uroš Milovanović golovima u desetom i 32. minutu.

Vojvodina je u gradskom derbiju rezultatom 2:1 pobedila Proleter kao domaćin i tako je obezbedila mesto u plej-ofu.

Veljko Simić

Novosadska Stara dama je povela autogolom Aleksandra Andrejevića u devetom minutu, a već u narednom napadu je Veljko Simić duplirao prednost domaćina. Jovan Ilić je 15 minuta pre kraja ublažio poraz Proletera.

Na kraju, Napredak je uspeo da se nađe u plej-ofu posle drame u Kruševcu i pobede od 1:0 nad Metalcem.

Jedini gol na meču postigao je Saša Marjanović u sedmom minutu sudijske nadoknade fantastičnim šutem iz slobodnog udarca.