DOMINACIJA LIVERPULA NA ENFILDU: Viljareal pred sobom ima NEMOGUĆ zadatak!

27.04.2022

21:02

"Redsi" na korak od finala u Parizu!

Igrači Liverpula slave gol

U okviru prve utakmice polufinala Lige šampiona, Liverpul je dočekao ekipu Viljareala i trijumfovao sa 2:0.

Tokom prvog poluvremena, nije bilo golova. Gosti su se branili nisko i napadači Liverpula nisu mogli da nađu odgovor na tu odbranu.

Međutim, u drugom poluvremenu domaćini su počeli furiozno da napadaju i te napade su uspeli da krunišu pogotkom Hendersona u 54. minutu. Ipak, na kraju je bio u pitanju autogol Estupinjana.

Već minut kasnije, u 55. minutu, prednost domaćina je duplirao Sadio Mane.

Naredna utakmica će biti odigrana u Španiji 3. maja.

Utakmicu ste mogli pratiti uživo na našem portalu, koji možete pogledati dole.

Liverpul - Viljareal 2:0

Kraj utakmice! Liverpul - Viljareal 2:0

90+2 minut - Poslednja prilika za napad u ovoj utakmici. Slobodan udarac za Viljareal.

87. minut - Dijaš pokušava za Viljareal, ali Alison lako hvata loptu. Ipak ofsajd

79. minut - Dijaz ponovo pokušava, ali lopta odlazi paralelno pored linije!

68. minut - Van Dajk šutira sa ogromne razdaljine, Ruji se spetljao, ali je spasio gol. Dijaz pokušava ponovo, ali šutira pored gola.

64. minut - Gol Robertsona poništen zbog ofsajda!

62. minut - Žuti karton za Lo Selsa.

55. minut - Maneeee! 2:0!

54. minut - GOOOOOOL! Henderson za vođstvo Liverpula! Gol pripisan Estupinjanu kao autogol.

53. minut - Luis Dijaz pokušava glavom, ali direktno u golmana!

50. minut - Gol za Liverpul, ali je Fabinjo bio u ofsajdu!

47. minut - Žuti karton za Estupinjana.

46. minut - Centaršut Liverpula, igrači Viljareala zamalo postigli autogol. Ruji hvata loptu.

2. poluvreme

Poluvreme!

45. minut - Salah pokušava, ali je u ofsajdu.

42. minut - Tijago iz daljine! Pogađa direktno u stativu! Mnogo sreće za Viljareal sada!

36. minut - Viljareal zapretio, ali prejak centaršut i Pareho ni može da je zahvati.

35. minut - Volej Mohameda Salaha, ali opet iznad gola!

33. minut - Mane šutira, ali se lopta odbila o defanzivca Viljareala! Korner.

32. minut - Dijaz šutira iz daljine! Ruji brani! Salah je pokušao ponovo, alli bez uspeha! Van Dajk napravio grub faul i dobio žuti karton.

30. minut - Pau Tores leži na zemlji, izgleda da ga je lopta pogodila u glavu.

27. minut - Salah šutira iz daljine, ali lopta odlazi malo iznad prečke.

22. minut - Henderson pogađa stativu iz ugla, ali je gol-aut.

17. minut - Dobar napad Viljareala, ali lopta izbačena u aut.

16. minut - Tijago šutirao iz daljine, ali je pogodio nekoga od saigrača. Ofsajd.

14. minut - Dijaz šutirao iz daljine, ali Ruji hvata loptu.

12. minut - Sjajan centaršut Salaha! Mane skače, ali lopta za dlaku prolazi pored gola.

9. minut - Aleksander Arnold visoko glavom iznad gola.

7. minut - Prvi korner na utakmici. Za Liverpul. Dobra prilika, ali gižva. Ponovo korner.

6. minut - Robertson je pokušao glavom iz mrtvog ugla, ali lopta odlazi visoko i pada iza gola