RUSVAJ U KALIFORNIJI: Dejan Joveljić KIDNAPOVAN! (VIDEO)

24.04.2022

10:17

Bivši centarfor Crvene zvezde je u žiži američke javnosti.

Bivši napadač Crvene zvezde Dejan Joveljić

Fudbaleri Los Anđelesa ostvarili su dramatičnu pobedu nad Nešvilom rezultatom 1:0 (0:0), čiji je junak bio srpski napadač Dejan Joveljić. Popularni Jovelja, koji je na teren ušao u 77. minutu umesto Kabrala, bio je strelac pobedonosnog gola u 86. minutu utakmice, nakon čega je nastao pravi delirijum u Karsonu.

Srbin je otišao da proslavi pogodak sa navijačima, koji su ga tom prilikom "kidnapovali" i popeli na tribine, a kako je sve proteklo možete pogledati u videu.

Bivši centarfor Crvene zvezde je zbog burne proslave pogotka dobio žuti karton, a Galaksi je stigao do važnih bodova u MLS šampionatu.

Podsetimo, Joveljić je sa Marakane otišao u Ajntraht, igrao je na pozajmici u austrijskom Volfsbergeru, pre nego što je odlučio da se, iako izuzetno mlad, otisne "preko bare".