NIJE MU DOBRO: Udarac za Nenada Lalatovića!

21.04.2022

16:17

Goleada u drugom poluvremenu.

Trener kragujevačkog Radničkog Nenad Lalatović

Nenad Lalatović i njegov Radnički iz Kragujevca doživeli su šokantan poraz na Čika Dači od Kolubare rezultatom 2:1 u 2. kolu plej-auta Superlige Srbije.

Ovim neuspehom Kragujevčani su sebi dodatno zakomplikovali borbu za opstanak, dok su Lazarevčani sa nova tri boda maltene prebrinuli sve brige oko opstanka.

Radovanović je u 50. minutu doneo prednost Kolubari.

Radnički je uspeo da izjednači u 62. minutu golom Trifunovića, ali je klub iz Lazareca samo četiri minuta kasnije postigao novi gol koji je, ispostaviće se, bio dovoljan za tri velika boda. Strelac je bio Stojanović.

Posle ovog gola Radnički se nalazi na poziciji 14, dok je Kolubara na osmom mestu Superlige Srbije.