FULAM SE VRATIO U PREMIJER LIGU! Mitrović dao dva gola za poluvreme! (VIDEO)

19.04.2022

19:04

Najbolji strelac Čempionšipa nastavio da trpa.

Srpski golgeter Aleksandar Mitrović

Fudbaleri Fulama su u 43. kolu Čempionšipa na svom terenu pobedili Preston sa 3:0.

Tom pobedom je Fulam i matematički obezbedio povratak u Premijer ligu.

Domaći tim je ka trijumfu već u devetom minutu poveo Aleksandar Mitrović.

Srbin je sjajno ispratio akciju svog tima i iskosa sa leve strane je zatresao mrežu gostiju.

Potom je Fabio Karvaljo u 34. minutu duplirao prednost Kotidžersa, a Mitrović je sedam minuta kasnije postavio konačan rezultat.

Srbin je započeo napad svog tima, pa je zatim sjajno utrčao u prazan prostor, da bi na kraju rutinski savladao Danijela Iversena.

To su bili 39. i 40. gol Mitrovića i samo još dva ga dele do apsolutnog rekorda. Fudbaler Fulama može da sruši rekord čuvenog Geja Vitingema koji je u sezoni 1992/93 postigao čak 42 gola za Portsmut kada je njegov tim završio na trećem mestu.